Straipsnis

Rupjūčio 30–31 d. 6 Baltijos gimnazistai Samanta Tamaliūnaitė, Gabrielė Žiliūtė, Evelina Platakytė, Ernesta Jonkutė, Lukas Oliuninas ir Vilius Jašinauskas kartu su kitais Klaipėdos regiono moksleiviais turėjo išskirtinę galimybę pabendrauti, pamatinių kompetencijų bei lyderystės per sportą pasisemti iš olimpiečio, planetos prizininko, prestižinių dviračių lenktynių „Giro d’Italia“ ir „Tour de France“ etapų nugalėtojo Ramūno Navardausko. Trumpam į Lietuvą užsukęs dviratininkas moksleiviams papasakojo už širdies griebiančių asmeninių istorijų bei potyrių.

,,Projektas „Svajonių komandos“ skirtas ugdyti mokinių lyderystę per sportą, suteikti organizacinių, bendradarbiavimo ir kitų pamatinių lyderio kompetencijų ir gebėjimų“, – pasakojo LTOK Olimpinio švietimo programų vadovė Ugnė Supranavičienė. Kartu praleistas prasmingas laikas įkvėpė jaunuosius lyderius naujiems iššūkiams ir darbams. Sėkmės jiems!