Mokytojai

2022-2023 m.m.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos, dalykas 

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja klasei

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Akudovičienė Eglė Lietuvių kalba ir literatūra Mokytoja metodininkė IVi2
2. Daukšaitė Skaistė Lietuvių kalba ir literatūra Mokytoja Ib

3.

Staugas Vytautas Lietuvių kalba ir literatūra Mokytojas metodininkas  IIi1

4.

Zavadskienė Aureija Lietuvių kalba ir literatūra Vyresnioji mokytoja IVi1

5.

Žukauskienė Aušra Lietuvių kalba ir literatūra Mokytoja metodininkė IIa

Užsienio kalbų mokytojai

6.

Barkauskienė Alma Prancūzų kalba Mokytoja metodininkė  

7.

Danušienė Sima Anglų kalba Mokytoja metodininkė IIIa

8.

Elertienė Daiva Anglų kalba Mokytoja ekspertė  

9.

Garičkina Vera Rusų kalba Mokytoja ekspertė IIIb

10.

Grigaitytė Lilija Anglų kalba Mokytoja metodininkė  
11. Jocienė Kristina Anglų kalba Vyresnioji mokytoja IVa
12. Lorenzo Ruiz Lina Anglų kalba Mokytoja metodininkė IIi3
13. Preibienė Ingrida Anglų kalba Vyresnioji mokytoja Ic
14. Rimkuvienė Vilma Vokiečių kalba Mokytoja metodininkė IIIi2

Matematikos, informacinių technologijų, inžinerijos ir robotikos mokytojai

15. Benetienė Danutė Matematika Mokytoja metodininkė  
16. Domarkas Artūras Matematika Mokytojas  
17. Doc. dr.Gricius Gediminas Informacinės technologijos Klaipėdos universiteto docentas, mokslų daktaras  
18. Doc. dr. Grigaliūnienė Simona Inžinerija Klaipėdos universiteto docentė, mokslų daktarė  

19.

Jegnoraitė – Juškienė Rūta

Matematika, informacinės technologijos

Mokytoja, Vyresnioji mokytoja

IIIi1

20.

Jonikienė Genovaitė Matematika Vyresnioji mokytoja  
21. Doc. dr. Kartašovas Valentinas Inžinerija, projektavimas Klaipėdos universiteto docentas, mokslų daktaras  
22. Lekt. dokt. Žydrūnas Lukošius Bioinžinerija Klaipėdos universiteto lektorius  

23.

Račkauskienė Jurgita Matematika Vyresnioji mokytoja  
24. Rutavičius Rimandas Matemaika Vyresnysis mokytojas  
25. Doc. dr. Senulis Audrius Robotika Klaipėdos universiteto docentas, mokslų daktaras  
26. Stankevičius Rokas Robotika Mokytojas  

27.

Stankutė Sandra Informacinės technologijos Mokytoja metodininkė Ii3
28. Šimkus Leonas Informacinės technologijos Mokytojas ekspertas Ii2
29. Doc. dr. Vasylius Marius Inžinerija Klaipėdos universiteto docentas, mokslų daktaras  
30. Zviedrys Dainius Informacinės technologijos Mokytojas  

Gamtos mokslų, bioinžinerijos, biomedicinos technologijų mokytojai

31.

Daukšienė Irma Chemija Mokytoja metodininkė  

32.

Domarkas Artūras Fizika Mokytojas IIi2
33. dr. Dzingelevičienė Reda Chemija, fizika, eksperimentinė chemija Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto vyresnioji mokslo darbuotoja, mokslų daktarė  

34.

Grygalienė Virginija Fizika Mokytoja metodininkė  

35.

 Lekt. Jakubauskaitė Viktorija Chemija, eksperimentinė chemija Klaipėdos universiteto lektorė, jaunesnioji mokslo darbuotoja, mokytoja  
36. Jasaitytė-Urbonė Jurgita Biologija Mokytoja  
37. Jonaitienė Jurgita Biologija Mokytoja   
38. Prof. dr. Martinkėnas Arvydas Biomedicinos technologijos Klaipėdos universiteto profesorius, mokslų daktaras  
39. Putejeva Kristina Biologija, chemija Mokytoja metodininkė IIIc

Socialinių mokslų mokytojai

40. Antipova-Plotnikova Galina Psichologija Mokytoja metodininkė  

41.

Dužinaitė Vilija Dorinis ugdymas (etika) Vyresnioji mokytoja  
42. Jonaitienė Jurgita Geografija Mokytoja metodininkė Ii1

43.

Jurėnienė Alvydė Istorija, pilietiškumo pagrindai Mokytoja ekspertė  

44.

Krasauskienė Laima Ekonomika, žmogaus sauga Mokytoja ekspertė  
45. Latakas Edvardas Istorija, pilietiškumo pagrindai Mokytojas  
46. Mackevičienė  Danutė Geografija Mokytoja metodininkė IVb

47.

Šiaulienė Asta Dorinis ugdymas (tikyba) Vyresnioji mokytoja  

Menų, technologijų ir fizinio ugdymo mokytojai

48.

Alsys Simonas Fizinis ugdymas Vyresnysis mokytojas  
49. Bastytė-Ignatavičė Audronė Šokis, aerobika Mokytoja  

50.

Bogužienė Kristina Muzika Vyresnioji mokytoja IIb
51. Brazdeikis Darius Technologijos Vyresnysis mokytojas  

52.

Brazienė Simona Teatras Mokytoja metodininkė Ia
53. Jansonienė Vaida Judesio korekcijos specialistė    

54.

Kaziulionis Linas Fizinis ugdymas Vyresnysis mokytojas  
55. Montvydas Petras Technologijos Vyresnysis mokytojas  

56.

Naujokienė Auksė Teatras Mokytoja metodininkė  
57. Smilgienė Vilma Dailė Vyresnioji mokytoja  

58.

Šipova Aurita Technologijos Mokytoja ekspertė IIa
Neformalus švietimas, projektinė veikla
59. dr. Toma Dabulevičienė Projektinė veikla Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto mokslo darbuotoja, mokslų daktarė  
60. Chomičius Andrius Neformalusis švietimas, kūrybinė matematika Mokytojas  
61.

Prof. dr. Janutėnienė Jolanta

Projektinė veikla

Klaipėdos universiteto profesorė, mokslų daktarė

 
62. dr. Kelpšaitė-Rimkienė Loreta Projektinė veikla

Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto vyresnioji mokslo darbuotoja, mokslų daktarė

 
63. dr. Ruginis Tomas Projektinė veikla Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas, mokslų daktaras  
64. Surgautaitė Gerda Neformalusis švietimas Mokytoja   
Mokytojų padejėjos
65. Jucevičienė Laima Mokytojo padėjėja    
66. Jundulienė Regina Mokytojo padėjėja    
67. Mančienė Kristina Mokytojo padėjėja    
68. Pagojienė Aldona Mokytojo padėjėja    
69. Žadeikė Renata Mokytojo padėjėja    
70. Žiulkienė Gitana Mokytojo padėjėja    

 

 

 

 

Atnaujinta: 2022-09-07
  • Priėmimas į gimnaziją
  • Inžinerinis ugdymas
  • Erasmus+ projektai
  • Elektroninis dienynas
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.20 - 14.05
  • 7. 14.15 - 15.00
  • 8. 15.10 - 15.55
Renkuosi mokyti