LAIMĖJIMAI INŽINERIJOS VARŽYBOSE JUNIOR BEC 2021

• Paskelbta: 2021-11-27
  • Kategorija: Didžiuojamės

Dvi gimnazistų komandos, ,,Sėkmės projektuotojai" (vad. chemijos mokytoja Irma Daukšienė ) ir ,,KBG" (vad. matematikos mokytoja Rūta Jegnoraitė-Juškienė) dalyvavo respublikinėse inžinerijos varžybose Junior BEC 2021, kuriose dėl prizinių vietų varžėsi 20 komandų iš skirtingų Lietuvos miestų. Dalyviai turėjo sukonstruoti veikiantį fontaną iš duotų medžiagų ir atlikti trylika papildomų užduočių.

Komanda ,,Sėkmės projektuotojai" (III universitetinių inžinerinių klasių mokiniai Auksė, Timas, Mykolas ir Viktorija) laimėjo pagrindinės užduoties ,,Fontanas" pirmąją vietą. Taip pat komanda nugalėjo ir papildomų užduočių rungtyje, o

komandai ,,KBG" (II universitetinių inžinerinių klasių mokiniai Deividas Matas, Orinta, Gerardas ir Miglė) vertintojai skyrė pagrindinės užduoties ,,Fontanas" antrąją vietą.