,,VISI UŽ GAMTĄ - GAMTA UŽ VISUS"

• Paskelbta: 2021-10-02
  • Kategorija: Erasmus

Rugsėjo 26 – spalio 2 d. Turkijos miestelyje Muğla (Turkijos provincija, kurioje yra garsusis Marmaris ir daugybė nuostabių paplūdimių ir kurortų) įvyko „Erasmus+“ mokyklinių partnerysčių projekto „Visi už gamtą, gamta už visus“ (angl. „All for Nature, Nature for All“) projekto dalyvių susitikimas. Klaipėdos Baltijos gimnazija dalyvauja „Erasmus+“ projekte, kurio veiklą vykdo 6 šalys partnerės: Turkija, Graikija, Kroatija, Švedija, Nyderlandai ir Lietuva. Projekto tikslas – ugdyti mokinių atsakomybę už natūralių gamtos išteklių tausojimą ir išsaugojimą, identifikuoti pagrindines aplinkosaugos problemas, jų priežastis, galimas pasekmes, atlikti įvairius tyrimus ir ieškoti galimų sprendimo būdų.