Viktorina, skirta pasaulinei Vandens dienai paminėti

• Paskelbta: 2021-03-22

Vanduo – itin vertingas ir nepakeičiamas gamtos turtas  mėlynasis auksas.

Kovo 22 dieną, minėdami Pasaulinę vandens dieną, gimnazijos I-ųjų ir II-ųjų klasių mokinių komandos dalyvavo viktorinoje, kurios tikslas – skatinti mokinių sąmoningą požiūrį į vandenį ir didžiulę jo svarbą visiems planetos gyventojams. Varžydamiesi komandose, mokiniai ne tik pasitikrino savo žinias, bet sužinojo ir naujų dalykų. Komandos taip pat atliko kūrybinę užduotį – kūrė plakatus, kuriuose originaliai atskleidė vandens reikšmę gyvybei bei žmonijai. Dėkojame už gerą nuotaiką ir puikius rezultatus. Sveikiname Ib ir IIi2 klasės mokinių komandas, tapusias viktorinos nugalėtojomis. Ši veikla yra Erasmus+ projekto ,,(S)TEAM TODAY, MAKE CHANGES FOR TOMORROW” dalis, tad laimėtojai rudenį vyks į jų pačių pasirinktą išvyką vienoje iš projekto partnerių šalių.