Klaipėdos Baltijos gimnazijos mokiniai - pranešėjai nuotolinėse konferencijose

• Paskelbta: 2021-04-24
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 21 d. Klaipėdos E. Galvanausko profesinio mokymo centras surengė tarptautinę mokinių konferenciją ,,Kūrybiškumas ir technologijos nuotoliniame mokyme” ir kvietė mokinius iš Europos atsakyti į klausimą ,,Nuotolinis mokymasis - baubas ar galimybė savarankiškai tobulėti?”. Ib klasės mokinės Aurėja Macaitė ir Gabija Žukaitė parengė pranešimą apie dalies gimnazijos pirmų klasių mokinių patirtį nuotolinio mokymosi metu ,,The Survey: Students’ Personal Experience While Learning Online (Self Development and Difficulties)”. Merginoms ruoštis padėjo jų anglų kalbos mokytoja Sima Danušienė.

Gabija su Aurėja savo pranešimą pristatė ir balandžio 23 d. vykusioje nuotolinėje regioninėje mokinių konferencijoje anglų kalba ,,Patirčių kaleidoskopas”. Čia dalyvavo dar viena mūsų mokyklos komanda iš IIi2 klasės - Agnė Zabitytė, Erika Vaitkutė, Kostas Žindžius. Gimnazistai, kuriems pasiruošti padėjo chemijos  mokytoja V. Jakubauskaitė bei anglų kalbos mokytoja D. Elertienė,  pasakojo apie patirtį atliekant eksperimentą su plastiku. Konferencijos dalyviai klausėsi jų pristatymo ,,The Revival of Plastic Packaging”.  Abi mokinių komandos sulaukė klausimų iš dalyvių, pasidalino savo įspūdžiais su kitais konferencijos dalyviais. Sėkmės jums ir kituose renginiuose!

Autorius:
Sima Danušienė