SUSITIKIMAS SU MIESTO MERU

• Paskelbta: 2023-01-18
  • Kategorija: Erasmus

Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko linkėjimai ,,baltijiečiams": ,,Susitikimas su Klaipėdos Baltijos gimnazijos ir Erasmus projekto ,,Steam develops in 21st century schools" dalyviais, mokytojais ir mokiniais iš Belgijos, Portugalijos, Italijos, Turkijos ir Rumunijos. Džiugina, kad mūsų gimnazistai, jų mokytojai, jų įgyvendinami projektai ne tik kad pastebimi, bet ir puikiai vertinami tarptautiniu lygmeniu, o pasikeitimas patirtimi - sužinai, ko nežinojęs, pasidalini žiniomis ir patirtimis, kurių nežinojo kiti. Pirmyn, šaunieji "baltijiečiai", tikrai labai gerą įspūdį paliko jūsų žingeidumas, drąsa, aktyvumas ir pilietiškumas. Tai vertybės, kurios jums tikrai pravers jūsų gyvenimo kelyje, kuris dar tik prasideda!"