Dėkojame už tarptautinio Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekto „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“ dovanas

Nuoširdžiai dėkojame tarptautinio Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekto „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“ organizatoriams, partneriams ir rėmėjams už puikias dovanas: bibliotekos fondą papildė vertingos knygos, mūsų širdis nudžiugino padėkos raštai ir kitos dovanos. Esame dėkingi idėjos autoriams, organizatoriams, partneriams ir rėmėjams už galimybę dalyvauti projekte. Mokiniai pagilino žinias apie Latvijos literatūrą, kalbą, kultūrą, geografiją, istoriją. Ačiū! Paldies!

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras , Jonavos rajono mokyklų bibliotekų metodinis būrelis

Projekto partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje,

Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos rajono savivaldybė, Latvijos Nacionalinis kino centras, Lietuvos kino centras

Projektą remia: „Kavos Draugas“, RTTAX, „Baltic Logistic Solutions“, „Power Sport“, „Save24“ , „Glasseson“ , „Sapiegos klinika“ , Šefo receptai“.

Bibliotekininkė Lina Lakickienė