Projekto „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“ dovanos

• Paskelbė : Lina Lakickienė
  • Paskelbta: 2023-01-13
  • Kategorija: Pranešimai

Ačiū  tarptautinio Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekto „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“ organizatoriams, partneriams ir rėmėjams už dovanas: bibliotekos fondą papildė vertingos knygos, mūsų širdis nudžiugino padėkos raštai. Esame dėkingi idėjos autoriams, organizatoriams, partneriams ir rėmėjams už galimybę dalyvauti projekte. Mokiniai pagilino žinias apie Latvijos literatūrą, kalbą, kultūrą, geografiją, istoriją, etnografiją. Ačiū! Paldies!

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, Vytauto Didžiojo universitetas

Projekto partneriai: Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos rajono savivaldybė , Šiaulių turizmo informacijos centras, Baltų kelias.

Projekto rėmėjai: Kavos Draugas, RTTAX, Save24, Glasses on, Sapiegos klinika .