,,ŠVARUS PAPLŪDIMYS – ŠVARI JŪRA!”

Gimnazijoje - miesto aplinkosauginio projekto ,,Švarus paplūdimys - švari jūra!” fotoparoda.

Gruodžio 12-19 d. gimnazijoje buvo eksponuojama miesto aplinkosauginio projekto ,,Švarus paplūdimys – švari jūra!“ fotoparoda.

Šis projektas, bendradarbiaujant su BĮ neįgaliųjų centru ,,Klaipėdos Lakštutė“, prasidėjo  dar š.m. birželio mėnesį ir vyko iki rugsėjo pabaigos, kuriame dalyvavo gimnazijos I-II kl. mokiniai.

Projekto ,,Švarus paplūdimys – švari jūra!“ kulminacija - fotoparoda, kurios tikslas ne tik užfiksuotos akimirkos, bet ir siekis parodyti praktinės veiklos teigiamus pokyčius vaizdžiai, kaip savo iniciatyvomis galime prisidėti prie aplinkosaugos, ugdyti praktinės veiklos įgūdžius gamtai, ją pažinti ir saugoti.