,,UŽSUK ŽALIĄJĮ RATĄ!"

Klaipėdos Baltijos gimnazija šiais mokslo metais įgyvendina Klaipėdos miesto savivaldybės finansuojamą aplinkosauginį projektą ,,Užsuk žaliąjį ratą!” į kurio veiklas įtraukė ir kitas miesto mokyklas bei Klaipėdos universitetą. Spalio mėn.  KU dėstytojai doc. dr. G. Šmitienė, doc. dr. E. Spiriajevas, Klaipėdos Baltijos gimnazijos geografijos mokytoja J. Jonaitienė organizavo ir pravedė integruotų pamokų ciklą ,,Darnaus vystymosi tikslai” mokiniams ir KU studentams, vykdė aplinkosauginę akciją pajūryje „Išsaugok švarią jūrą!”, aktyviai domėjosi klimato kaitos priežastimis ir pasekmėmis, tyrė ir vertino jūros išmetamų šiukšlių paliekamą ekologinį pėdsaką, debatuose kartu su Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazistais sprendė aplinkosaugos problemas ir lyčių lygybės klausimus.

Visos įgyvendintos veiklos skirtos ugdyti mokinių ekologinį sąmoningumą, atsakomybę ir iniciatyvumą sprendžiant klimato kaitos problemas atliepiant darnaus vystymosi idėjas.

Projekto koordinatorė geografijos mokytoja ekspertė Jurgita Jonaitienė