Baltų literatūros savaitė

• Paskelbta: 2021-10-01
  • Kategorija: Renginiai

Klaipėdos Baltijos gimnazijos I-ųjų gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Pažintis su kaimynais latviais“. Pamokos ir viktorina buvo skirtos tarptautiniam mokyklų bibliotekų projektui „Baltų literatūros savaitė“. Viktorinos metu mokiniai pažino ne tik Latviją, bet turėjo galimybę prisiminti ir esmines žinias apie savo tėvynę Lietuvą. Pamokų skaitykloje metu mokiniai perskaitė ištraukų ir iš klasikinės, ir šiuolaikinės latvių literatūros. Susidomėję pasičiupo paskaityti daugiau. Perskaitytos ištraukos padėjo viktorinoje atspėti cituojamų kūrinių pavadinimus, ar išaiškinti perkeltinę knygų pavadinimų prasmę. Esame dėkingi projekto organizatoriams, buvo smagu dalyvauti.

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras , Jonavos rajono mokyklų bibliotekų metodinis būrelis

Projekto partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje,

Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos rajono savivaldybė, Latvijos Nacionalinis kino centras,

Lietuvos kino centras

Projektą remia „Kavos Draugas“, RTTAX, „Baltic Logistic Solutions“, „Power Sport“, „Save24“, „Glasseson“ , „Sapiegos klinika“ , Šefo receptai“.

Autorius:
Lina Lakickienė