ĮSPŪDŽIŲ BANGA IŠ ERASMUS+ PROJEKTŲ

• Paskelbė : Lina Lakickienė
  • Paskelbta: 2023-05-08
  • Kategorija: Erasmus

Klaipėdos Baltijos gimnazijoje nuvilnijo smagi įspūdžių banga iš Erasmus+ projektų. Bendradarbiaudama  su PŠKC, gimnazijos mokytoja Daiva Elertienė inicijavo Klaipėdos apskrities ir miesto  patirties bei rezultatų sklaidos forumą „Erasmus+ projektų dienoraštis“.

Mokyklinių partnerysčių gausa pasidžiaugusi Erasmus + projektų koordinatorė anglų kalbos mokytoja Lina Lorenzo Ruiz pabrėžė darbščios komandos svarbą  norint sėkmingai įgyvendinti projektus. Gimnazijos direktorė Jurgita Račkauskienė forumo dalyviams linkėjo ir toliau drąsiai įveikti kylančius iššūkius bei nepamiršti tiesiog džiaugtis gyvenimu. Renginį aplankė garbinga viešnia Dalia Žaltauskienė, Europe Direct centro Klaipėdoje vadovė.

Smagią renginio nuotaiką kūrė mokytojos Kristinos Bogužienės vadovaujamas Baltijos gimnazijos instrumentinės muzikos ansamblis „Ciongs“ ir lietuvių liaudies šokių kolektyvas, vokaliniais gebėjimais stebino gimnazistė Skirmantė D.

Svečiuose dalyvavo ir įspūdžiais iš projektinių susitikimų Europoje dalinosi gimnazistai iš Klaipėdos miesto ir apskrities gimnazijų: Klaipėdos Baltijos, „Vėtrungės“, „Varpo“ , „Aukuro“, „Aitvaro“ ir Vydūno gimnazijų, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos bei Neringos gimnazijos. Dėkojame svečiams kūrybingai pristačiusiems savo patirtis.

Renginio refleksijos metu mokiniai vienbalsiai tvirtino – dalyvavimas Erasmus+ projektuose – tai neįkainojamos patirtys ir pažintys, patobulinti anglų kalbos įgūdžiai – „turbo“ kraitis visam jauno žmogaus gyvenimui.