KONKURSO PRIZININKAI

Skelbiami Klaipėdos Baltijos gimnazijos vykdomo aplinkosauginio projekto „Užsuk žaliąjį ratą!” tarpmokyklinio filmų konkurso prizininkai!

Absoliutus laimėtojas – Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijos komanda, I gim. kl. mok. T. Česnauskas, S. Mielkaitė, V. Pociūtė (mokytoja S. Dimienė), filmas „Klaipėdos banga“.

Geriausia idėja – Klaipėdos Baltijos gimnazijos komanda, II gim. kl. mok. V. Kinčiūtė, F. Jokšaitė, G. Garbenčiūtė, filmas „Kas vyksta su švietimu?“.

Techniškai geriausias filmas – Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinės mokyklos komanda, I gim. kl. mok. A. Bayda, R. Stasiulytė, S. A. Harder (mokytoja S. Medingienė), filmas „Maži dalykai gali...“

Kūrybiškiausias filmas – Klaipėdos Tauralaukio progimnazijos komanda, 8 kl. mok. R. Drungilaitė, G. Benetytė (mokytoja J. Benetienė), filmas „Kaip rūšiuoja mano šeima?“.

Projektą finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.