SUSITIKIMAS SU ROBERTU PETRAUSKU

• Paskelbta: 2022-04-01
  • Kategorija: Renginiai

,,Būkite drąsūs ir darykite tai, kas jums labiausiai sekasi ir mažiau galvokite, ką žmonės pasakys,” – gimnazistus drąsino Klaipėdos universitete istorijos studijas baigęs R. Petrauskas, pastaruoju metu atsidavęs istorinių romanų rašymui, o paskutinė jo knyga ,,Poltava” išleista tik prasidėjus karui Ukrainoje.

Moksleiviai domėjosi svečio įžvalgomis: kodėl pasaulyje vyksta karai, ar pasikeitus Rusijos valdžiai pasikeistų pati šalis, klausė, kaip rašomos knygos, kuo jį taip traukia istorija, kaip pasiekti savo tikslų, jeigu aplinka tam prieštarauja ir kt.

Prasmingi susitikimai su įdomiais ir įkvepiančiais žmonėmis Baltijos gimnazijoje vyksta kartą per mėnesį. Jau įvyko diskusijos su verslininku Robertu Dargiu ir LR Aplinkos ministru Simonu Gentvilu.